Zwiedzanie LA

Venice Beach, czyli plaża dla luzaków

7:00 AMMascara Los Angeles


Venice Beach jest jedną z najbardziej znanych miejscowości w Los Angeles. Zasłynęła dzięki plaży, kanałów i deptaka o długości ponad 4km, na którym zbierają się artyści sprzedając swoje sztuki czy też wykonując przeróżne przedstawienia.


Jest głośno, tłocznie i kolorowo ale wbrew pozorom plaża jest zaniedbana i brudna, gdzie możemy spotkać również wielu bezdomnych ludzi. Venice w większości zamieszkują ludzie, którzy żyją z dnia na dzień i nie przejmują się tym co prezentują sobą. Przez co możemy mieć wrażenie, że lepiej tam nie stawiać samemu stopy beż żadnego bodyguarda ;)


Mimo wszystko uwielbiam Venice za jego nieodłączny klimat, za każdym razem robi on na mnie takie same ogromne wrażenie. Wszystko wydaje się być na "lajcie", a ja czuję, jakbym była na wakacjach:) Jest to jedno z miejsc, które powinno być w szczególności odwiedzone będąc w LA. Cdn.
Do usłyszenia!


Pin It!

You Might Also Like

9 komentarze

 1. Ile godzin dziennie pracujesz? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jako au pair pomiędzy 40-45h.

   Delete
  2. Dziennie mi chodziło ;) Bo chodzi mi o to czy masz w ciągu dnia dużo czasu dla siebie czy jednak nie (jak to czasem u au pair bywa).

   Delete
  3. Oh sory, nie zauważyłam, że pytasz o godziny w ciągu dnia:P W ciągu tego roku szkolnego dzieciaków od 6-10h( 3 ranki wolne przez 5h).Podczas przerwy wakacyjnej, 8-10h(bez przerw rano).

   Delete
 2. Twoje zdjecia są tak klimatyczne, ze normalnie nie chce sie opuszczac tego bloga :)

  ReplyDelete
 3. Zastanawiam się nad wyjazdem jako au pair, ale to za około dwa lata. Myślisz, że jak będe miała te 20 lat to mogę? Fajnie by było gdybym mogła tam od razu zostać do szkoły :)
  Ogólnie bardzo lubię dzieci, więc sądzę, że można by to było jakoś połączyć praca z dziećmi a zarazem jakieś korzyści : )

  ReplyDelete
  Replies
  1. Nie widzę żadnych przeszkód, żeby wyjechać w wieku 20 lat. Chyba, że lubisz wychodzić do klubów, to wtedy bym odradziła;)

   Delete

Contact Form