Zakupy

Zwrot towaru

9:48 AMMascara Los Angeles


Kupiłaś buty czy sukienkę w pośpiechu i w domu okazało się, że to nie to, czego chciałałaś? Jestem pewna, że nie jednej z nas się nam to zdarzyło i zastanawiałyśmy się czy możemy zwrócić towar bez żadnego problemu. Pamiętam dokładnie ile problemu sprawiło mi raz zwrot butów, które byłe uszkodzone  nie z mojej winy. A tu w Stanach? Nie stanowi największego problemu. Klient nasz pan :)


Jeśli masz paragon, możesz zwrócić towar przeważnie w ciągu 90 dni. I co najważniejsze, nie musimy się produkować przed blatem kasjera, dlaczego dany produkt nam nie odpowiada. Zwrot pieniędzy gwarantowany :)

Co jeśli paragon nam się gdzieś zapodział?
- starajmy się zwrócić zakupioną rzecz najszybciej jak to jest możliwe. Mogą wymagać uzasadnienia. Jednym z dobrych uzasadnień może być, że otrzymaną rzecz otrzymałeś w prezencie i że Ci się nie podoba. 

-Możesz otrzymać wzrot pieniędzy, ale nie musisz. Jeśli rzecz jest z defektem, a Ty nie masz paragonu kasjer może Cię poprosić, żebyś wymieniła rzecz na to samo. A co jeśli Ty jednak wiesz, że zakupiony produkt Ci się nie przyda i chcesz się go pozbyć? Kup zamiennik, jak Cię o to kasjer poprosił, zatrzymaj paragon, który otrzymałeś i użyj ten paragon by móc zwrócić tą rzecz następnym razem. 

Czy rzeczy są przyjmowane bez etykietki z ceną? To zależy od sklepu, więc warto próbować.

Dobrze też wiedzieć, że jeśli kupiłeś kosmetyk w CVS i nie jesteś z niego zadowolona, możesz go zwrócić, mimo po jego otwarciu!
You Might Also Like

4 komentarze

 1. To mi się baaardzo podoba:) dosłownie 'klient nasz Pan'

  ReplyDelete
 2. A mi bardzo podoba się wasz blog :)
  zostaję waszą stałą czytelniczką.
  Tylko usuńcie konfigurację komentarzy...

  ReplyDelete
 3. To jest świetna polityka, ale z tego co mi się wydaję, kosmetyki można oddawać kosmetyki zakupione w każdej innej drogerii czy sklepie..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kosmetyki można oddawać w każdym innym sklepie, ale właśnie nie jestem pewna, co do zwracania otwartych już kosmetyków. Bo wiem, że w CVS można:)

   Delete

Contact Form