Ciekawostki z życia USA Mój tydzień

MascaraLA w amerykańskim magazynie

7:00 AMMascara Los Angeles

Ci którzy mnie śledzą na Instagramie zapewne już wiedzą, Ci którzy jeszcze nie, to chciałabym się pochwalić moim małym osiągnięciem ( może nie w zupełności moim, ale w jakiejś tam jej części przyczyniłam się do sukcesu ;) ). Więc w jaki sposób znalazłam się w amerykańskim magazynie? Otóż jakiś czas temu dostałam propozycje do pozowania dwóch obrazów. Nie muszę mówić, że nie zastanawiałam się ani minuty, bo kto by nie chciał się znaleźć na moim miejscu, żeby widnieć we własnej osobie na obrazie. Pozowałam z czystej przyjemności, nie myśląc, że zostaną one odebrane w tak pozytywny sposób. Ale jak widać ciężka praca nie poszła w przysłowiowe pole, a  została wynagrodzona w ten o to sposób. Oba obrazy zostały wyróżnione w krótkim czasie w American Art Collector. Dodatkowo, jeden z nich pojawił się jeszcze na pokazie obrazów.Magazyn w Bornes&NobleDo kolejnego usłyszenia!
You Might Also Like

11 komentarze

 1. o ja gratuluje! Taki mały zarys Polski w Amerykanskiej prasie <3

  ReplyDelete
 2. Gratulacje! Jestem pod wrażeniem :D

  ReplyDelete
 3. Bardzo ładne te obrazy :) I gratuluję! Mam do Ciebie kilka małych pytań. Po skończeniu liceum chciałabym wybrać się tak na pół roku do L.A. Chciałabym się dowiedzieć, czy w tym mieście bez auta da się radę jakoś w miare poruszać? A jeśli nie to wypożyczenie takiego auta będzie wielką kwotą? o ile się orientujesz :) + może jakieś małe rady albo wskazówki dla osoby chcącej tam trochę pobyć? :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bez auta może być ciężko w LA, to też zależy gdzie będziesz chciała się zatrzymać. W samym Downtown LA komunikacja jest dobrze rozwinięta, gorzej na obrzeżach. Ale jest możliwe poruszanie się tutaj bez auta, tylko to trwa o wiele dłuużej. I niestety nie orientuje się w cenach wynajmu auta, wiem tylko, że jest o wiele droższy jeśli ma się poniżej 25 lat. Pozdrawiam:)

   Delete
 4. Wielkie gratulacje! A obrazy naprawdę piękne (:

  ReplyDelete
 5. WOW, super! Gratulacje, to fantastyczne że miałaś taką możliwość. Obrazy są na prawdę przepiękne :) jeśli nie miałabyś nic przeciwko to dodam Cię do listy czytanych przezemnie blogów, ponieważ odwiedzam Cię od początku i sama właśnie zdecydowałam się na pisanie bloga :) Wszystkiego dobrego, pozdrawiam.
  Dominika :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. O jak miło! Dzięki i pozdrawiam :)

   Delete
 6. Najs Dziś w klubie będzie BANG! gratulacje / Daniel

  ReplyDelete

Contact Form